Firma Alfa Wykładziny Obiektowe jest dystrybutorem wykładzin dywanowych firmy Shaw Contract Group należącej do grupy Shaw Industries, Inc.
Kierując się oczekiwaniami Klientów, oferujemy kolekcje inne od wszystkich dostępnych na rynku zarówno pod względem wzornictwa, jak i rozwiązań technologicznych wyznaczających nowe szlaki w myśleniu o ekologii. Wykładziny SHAW otrzymały liczne nagrody przyznawane na targach i wystawach oraz przez światowe pisma branżowe.

Płytki dywanowe to w zasadzie wykładziny wyglądem przypominające płytki, charakteryzują się one tym, iż oferują dużo większą możliwość aranżacji i montażu niż ma to miejsce przy standardowych wykładzinach rolkowych. Płytki dywanowe można stosować z powodzeniem wszędzie tam gdzie wymagana jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Firma Shaw Contract Group oferuje Państwu bardzo wytrzymałe i dostępne w wielu wersjach kolorytycznych profesjonalne płytki dywanowe. Nasze produkty podzieliliśmy na kolekcje takie jak np: Couture, Spun Tile, Diffuse Tile i wiele innych.

Nasza firma oferuje Państwu różne płytki dywanowe. Cennik naszych płytek dostępny jest po kontakcie z nami. Jeśli spodobał się Państwu któryś z naszych produktów to zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Co wyróżnia nasze produkty
– wysoka jakość naszych płytek dywanowych,
– dożywotnia gwarancja,
– ogromny wybór wersji kolorystycznych,
– wysoka gramatura, dzięki której nasze płytki dywanowe są bardzo wytrzymałe.

 

Adorn tileAdorn tile

Płytki dywanowe Adorn tile to ekskluzywna kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur i rezydencji. Płytki dywanowe Adorn tile posiadają bardzo wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych i gabinetach prezesów. Na płytki dywanowe Adorn tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Adorn tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Spun tileSpun tile

Płytki dywanowe Spun tile to ekskluzywna kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur i rezydencji. Płytki dywanowe Spun tile posiadają bardzo wysoką gramaturę i cięto-strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych i gabinetach prezesów. Na płytki dywanowe Spun tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Spun tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Repartee tileRepartee tile

Płytki dywanowe Repartee tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Repartee tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: biurach, miejscach intensywnie użytkowanych. Na płytki dywanowe Repartee tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Repartee tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Disperse tileDisperse tile

Płytki dywanowe Disperse tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Disperse tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Disperse tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Disperse tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Diffuse tileDiffuse tile

Płytki dywanowe Diffuse tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Diffuse tile posiadają wysoką gramaturę i nieregularny wzór geometryczny. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Diffuse tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Diffuse tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Transparent tileTransparent tile

Płytki dywanowe Transparent tile to bardzo wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Transparent tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach intensywnie użytkowanych, biurach. Na płytki dywanowe Transparent tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Transparent tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Tru colours tileTru colours tile

Płytki dywanowe Tru Colours tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Tru Colours tile posiadają wysoką gramaturę i wzór gładki, uni-kolor. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: biurach, miejscach intensywnie użytkowanych. Na płytki dywanowe Tru Colours tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Tru Colours tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Prisma tilePrisma tile

Płytki dywanowe Prisma tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur i hoteli. Płytki dywanowe Prisma tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach i hotelach. Na płytki dywanowe Prisma tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Prisma tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Mirror image tileMirror image tile

Płytki dywanowe Mirror image tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur i hoteli. Płytki dywanowe Mirror image tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach i hotelach. Na płytki dywanowe Mirror image tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Mirror image tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Jazz tileJazz tile

Płytki dywanowe Jazz tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Jazz tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Jazz tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Jazz tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Electronica tileElectronica tile

Płytki dywanowe Electronica tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Electronica tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Electronica tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Electronica tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Ambient tileAmbient tile

Płytki dywanowe Ambient tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Ambient tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Ambient tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Ambient tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Classical tileClassical tile

Płytki dywanowe Classical tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Classical tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Classical tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Classical tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Silence tileSilence tile

Płytki dywanowe Silence tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Silence tile posiadają wysoką gramaturę i gładki, jednorodny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Silence tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Silence tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Applied tileApplied tile

Płytki dywanowe Applied tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Applied tile posiadają wysoką gramaturę i wzór gładki, uni-kolor. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: biurach, miejscach intensywnie użytkowanych. Na płytki dywanowe Applied tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Applied tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Clear tileClear tile

Płytki dywanowe Clear tile to bardzo wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Clear tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach intensywnie użytkowanych, biurach. Na płytki dywanowe Clear tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Clear tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Gradient tileGradient tile

Płytki dywanowe Gradient tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Gradient tile posiadają wysoką gramaturę i gładki, jednorodny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Gradient tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Gradient tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Catalyst tileCatalyst tile

Płytki dywanowe Catalyst tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur, sal konferencyjnych, obiektów intensywnie użytkowanych. Płytki dywanowe Catalyst tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach reprezentacyjnych, salach konferencyjnych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Catalyst tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Catalyst tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na na nowe płytki dywanowe.

 

Sculpt tileSculpt tile

Płytki dywanowe Sculpt tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Sculpt tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: miejscach intensywnie użytkowanych, biurach, hotelach. Na płytki dywanowe Sculpt tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Sculpt tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na nowe płytki dywanowe.

 

Dye Lab tileDye Lab tile

Kolorystyka płytek nawiązuje do naturalnych kolorów „ziemi”. Skorzystano tutaj z doświadczenia absolwentów SCAD – szkoły badającej włókna, dogłębny proces ich barwienia oraz stosowanie naturalnych barwników. Doświadczeniom poddano mieszankę herbat skąd uzyskano gamę beży, szarości, różu. Zielenie, żółcie i czerwienie uzyskano z owocu granatu. Dzięki prekursorskim technikom zaginania, mocowania, skręcania, nierównomiernego zatapiania, opóźniania procesów schnięcia uzyskano organiczne, naturalne desenie w kolorach sepii, szarości, błękitów paryskich, limonki

 

Portal tilePortal tile

Płytki dywanowe Portal tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do stref wejściowych. Płytki dywanowe Portal tile posiadają wysoką gramaturę i strukturalny wzór. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: strefach wejściowych intensywnie użytkowanych. Na płytki dywanowe Portal tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Portal tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na nowe płytki dywanowe.

 

Minimal tileMinimal tile

Minimal tile – faktura niczym bryła zastosowana w przestrzeni jako powierzchnia spokojna. Działa na wzory jak punkt rozchodzenia się wzmacniając skalę. Dopasowując brzegi na wierzchu wykładziny możemy dodawać skali, tworzyć wrażenie ruchu i wskazywać kierunek. Uruchomienie krawędzi to innowacyjne rozwiązanie dające architektom dużą swobodę w projektowaniu posadzek według ich indywidualnych upodobań. Potencjał wynikający z łączenia wzorów płytek jest nieograniczony liczba kolorów płytek i wzorów dzięki programowi NSP pozwoli uzyskać każdy kolor o którym pomyśli architekt lub inwestor.

 

Colour Plank tileColour Plank tile

Płytki dywanowe Colour Plank tile to wysokiej jakości kolekcja wykładzin dywanowych przeznaczonych do biur. Płytki dywanowe Colour Plank tile posiadają wysoką gramaturę i wzór gładki, uni-kolor. Wykładziny obiektowe z tej kolekcji najczęściej stosowane są w: biurach, miejscach intensywnie użytkowanych. Na płytki dywanowe Colour Plank tile na podłożu Ecoworx fabryka udziela dożywotnią gwarancję. Wykładziny obiektowe w płytkach na podłożu Ecoworx są zalecane do ekologicznego montażu metodą LokDots. Płytki dywanowe Colour Plank tile biorą udział w programie „we want it back” polegającym na zwrocie do fabryki zużytych płytek dywanowych celem ich przetworzenia na nowe płytki dywanowe.

 

Horizontal Edge tileHorizontal Edge tile

Płytki Horizontal edge tile – krawędź pozioma dla której inspiracją było rozchodzenie się pogłosu na nieruchomej powierzchni. Przecina on na pół pionową w swym charakterze płytkę tworząc nową warstwę wzoru.

 

Diffuse 630 tileDiffuse 630 tile

Płytki dywanowe z kolekcji Diffuse są najlepiej sprzedającym się produktem Shaw Contract Group w Polsce. Podczas spotkań i rozmów spotykaliśmy się jednak z wieloma uwagami dotyczącymi kolorystyki, która zaproponowana przez amerykańskich projektantów nie do końca odpowiada polskim i europejskim oczekiwaniom – jest zbyt przytłaczająca, absorbująca uwagę i wręcz za bardzo pstrokata. Jednocześnie wielu architektów i inwestorów bardzo chwaliło jakość produktu, wzór i fakturę płytki.
Przy okazji realizacji dla firmy Accenture ( Warszawa, ul. Puławska, 5000 m2 ) pojawił się pomysł, żeby korzystając z możliwości jakie daje system NSP ( Non Standard Production) przygotować kolekcję płytek Diffiuse w spersonalizowanej kolorystyce. Nasza firma zaangażowała się w projekt do tego stopnia, że podczas prac nad doborem kolorów stwierdziliśmy, że zaproponujemy klientom dodatkowo wyższą jakość produktu zwiększając gramaturę płytki do 630 gr/m2. a uzyskany produkt wprowadzimy do stałej oferty właśnie pod nazwą Diffiuse 630 – jako autorską, europejską wersję kolekcji najpopularniejszych płytek dywanowych.

 

Vertical Edge tileVertical Edge tile

Płytki Veritical edge tile – krawędź pionowa zaznaczona rozmytymi liniami. Układ wzoru ma charakter organiczny z nałożonymi warstwami o różnym stopniu przejrzystości, czego efektem na posadzce jest wzór o wyraźnej fakturze.